Skip to content

Biuro Gdańsk: +48 58 320 13 05   |   Biuro Warszawa: +48 504 060 713   |  PL  |  EN

Misja Imer

dzisiaj wszyscy dążymy do jutrzejszych celów

Biuro Gdańsk: +48 58 320 13 05  |  Biuro Warszawa: +48 504 060 713   |  PL  |  EN

Misja Imer

dzisiaj wszyscy dążymy do jutrzejszych celów

Misja

Nieoczekiwane zdarzenie może zrodzić pomysł w ludzkim umyśle. Pomysł ten rozwija się i nabiera kształtu by zmaterializować się w najbardziej efektywnej formie. To jednak nie zapewni sukcesu. Aby osiągnąć sukces należy myśleć o firmie jako całości kumulując energię i zasoby wspólnie. To, co napędza firmę IMER, jej misja, to przekonanie, że zbiorowe działanie może podnieść jakość i satysfakcję. Wspólne zaangażowanie zmienia się w produkty, które istotnie przyczynią się w rozwój Twojego biznesu.

Misja imer group 01

Misja firmy IMER Group to specjalizacja w maszynach i sprzęcie niezbędnych do produkcji i transportu betonu. Nie tylko w jednym sektorze ale we wszystkich obszarach, gdzie jest wykorzystywany beton. Nie tylko pasja do jakości, ale i przejrzystość firmy, etyka w biznesie gwarantują szacunek dla ludzi, pracy i środowiska. Są to wartości które przyświecają firmie. Począwszy od projektu do gotowego produktu firma ma na celu połączenie maksymalnej użyteczności przy minimalnym wpływie na środowisko. Pracownicy firmy IMER wierzą, że ich pracą mogą przyczynić się do lepszego świata. Ważną rolą rozwoju firmy jest stałe ulepszanie produktów a sektor budowlany szczególnie przyczynia się do rozwoju globalnego.

Nasze rozwiązania:

Misja Imer Ico 01

Są rozwijane dzięki zobowiązaniu do podniesienia standardów wydajności, bezpieczeństwa i ochrony środowiska na najwyższym poziomie.

Misja Imer Ico 02

Rodzą się po „uważnym” wysłuchaniu potrzeb naszych Klientów.

Misja Imer Ico 03

Skorzystaj z faktu, że należymy do dużej grupy przemysłowej.