Skip to content

Biuro Gdańsk: +48 58 320 13 05   |   Biuro Warszawa: +48 504 060 713   |  PL  |  EN

Zakłady produkcyjne

dzisiaj wszyscy dążymy do jutrzejszych celów

Biuro Gdańsk: +48 58 320 13 05  |  Biuro Warszawa: +48 504 060 713   |  PL  |  EN

Zakłady produkcyjne

dzisiaj wszyscy dążymy do jutrzejszych celów

Zakłady produkcyjne IMER

Zakłady produkcyjne Imer to dwie duże fabryki. Głównym zakładem jest fabryka, która znajduje się w Udine we Włoszech. W tej lokalizacji produkuje się betonomieszarki samochodowe, betonomieszarki z pompą i betonomieszarki z taśmociągiem. W zakładzie tym odbywa się również montaż na podwozia samochodów ciężarowych. Powierzchnia terenu jaką zajmuje fabryka Imer w Udine to 150 000 m2. Hale produkcyjne zajmują 35 000 m2.

Zakłady Produkcyjne IMER Udine Włochy
Zakład IMER Udine Włochy

Drugi zakład znajduje się w Turcji w miejscowości Aksaray. Fabryka Imer zajmuje teren o powierzchni 100 000 m2 gdzie hale zajmują powierzchnię 25 000 m2. Zdolności produkcyjne samego zakładu w Turcji to ponad 2000 betonomieszarek rocznie. Zakłady wyprodukowały ponad 40 000 betonomieszarek samochodowych, które jeżdżą po całym świecie.

Zakłady Produkcyjne IMER Aksaray Turcja
Zakład IMER Aksaray Turcja

Firma IMER GROUP wprowadziła system kontroli jakości (QMS) w oparciu o zdefiniowany zestaw udokumentowanych metod i procedur. Zapewnia to stałą, weryfikowalną kontrolę podczas różnych etapów produkcji, natomiast ewentualne problemy firma rozwiązuje na bieżąco. Laboratorium zakładu jest wyposażone w specjalistyczne instrumenty. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych techników zdolnych do najbardziej złożonych i kompleksowych analiz. Efektywność systemu kontroli jakości pochodzi z połączenia metod, procesów, testów i norm stosowanych codziennie na wszystkich etapach produkcji.

Absolutna gwarancja na produkty zaczyna się od wyboru najbardziej odpowiednich surowców dla każdego typu aplikacji. Właściwa ich identyfikacja przez nasz personel R&D pozwala na wybór surowców tylko z certyfikowaną jakością, które mogą przejść nasze wewnętrzne testy zgodności. Nasze wymagania jakościowe zawsze były w pełni zgodne z normami EN-ISO. W niektórych przypadkach procedury naszych działów kontroli są jeszcze bardziej rygorystyczne.

Zakłady produkcyjne IMER Aksaray 09

Wszystkie produkty oferowane przez Zakłady Produkcyjne IMER są wykonane w pełnej zgodności z europejskimi dyrektywami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa pracowników oraz bezpieczeństwa placów budowy.