Pompogruszki

3 postów

Pompogruszki, czyli pompy do betonu z betonomieszarkami BOOMIX® tworzą wysokiej jakości system transportu i pompowania betonu odznaczający się dużą funkcjonalnością.

Każdy detal maszyny został przemyślany, zaprojektowany i skonstruowany z uwzględnieniem łatwości obsługi operatorskiej. Z uwzględnieniem prostoty montażu zabudowy na podwoziu samochodu ciężarowego. Wieloetapowo analizowany i optymalizowany projekt oraz zastosowanie specjalnej wysokowytrzymałej stali gwarantują solidną konstrukcję. Odznaczającą się  wysoką stabilnością i małą podatnością na odkształcenia. Zastosowanie specjalnych stopów w elementach jednostki pompującej pozwala na uzyskiwanie wysokiej odporności na zużycie cierne.

Pompogruszki Imer Polska

Ponad trzy dekady eksploatacji maszyn BOOMIX® na rynkach światowych dały rezultat w wysokim poziomie know-how. A te ciągle przekładane jest na doskonalenie i optymalizację tych maszyn. Doświadczenie w zabudowie pojazdów wszystkich marek pozwalają osiągnąć optymalną wszechstronność i uniwersalność maszyn przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscu pracy i na drogach.

Truck mixer pump IMER BOOMIX M529 01

BOOMIX M529

Linia maszyn BOOMIX® charakteryzuje się optymalizacją ciężaru maszyny dzięki zastosowaniu specjalnych stopów metali. Zwarta konstrukcja umożliwia montaż maszyny na krótszym podwoziu co z kolei przekłada się na zwrotność zestawu. Przemyślane […]

Imer Boomix Z424 02

BOOMIX Z424

BOOMIX Z424 to przede wszystkim prosta, zwarta, stosunkowo lekka konstrukcja, która odznacza się niezawodnością. Nieskomplikowany trzy sekcyjny dwudziesto-cztero metrowy wysięgnik doskonale sprawdzi się w ograniczonych przestrzeniach. Typ składania „Z” z […]