Skip to content

Biuro Gdańsk: +48 58 320 13 05   |   Biuro Warszawa: +48 504 060 713   |  PL  |  EN

Pompy Stacjonarne

kompaktowe, tłokowe pompy do betonu na małe budowy

Biuro Gdańsk: +48 58 320 13 05  |  Biuro Warszawa: +48 504 060 713   |  PL  |  EN

Pompy stacjonarne

kompaktowe, tłokowe pompy do betonu na małe budowy

Maszyny Imer >> Produkty >> Pompy stacjonarne

Pompy stacjonarne

Firma Imer posiada w swojej ofercie kompaktowe tłokowe pompy do betonu. Pompy stacjonarne BOOSTER doskonale sprawdzają się na małych placach budów typu budowa domku jednorodzinnego. Niemniej jednak są także wykorzystywane przy większych budowach jak domy wielorodzinne. Maszyny te pompują gotowe mieszanki betonowe na bazie kruszywa grubości ziarna do około 25 mm dostarczone na plac budowy przez betonomieszarki. Tego typu pompy do betonu wykorzystywane są do betonowania tradycyjnego jak fundamenty, stropy, wylewki samopoziomujące, a także do torketowania.

Kompaktowe rozmiary i przygotowany zaczep holowniczy umożliwiają transport za samochodem dostawczym. To sprawia, że nawet mniejsze firmy budowlane mogą wykonać usługę pompowania we własnym zakresie. Szczególnie wszędzie tam gdzie jest utrudniony dojazd dla dużych samochodów ciężarowych z pompą, lub gdzie samochody ciężarowe nie mają wjazdu. Pompa może zostać ustawiona przy drodze gdzie będą mogły dojechać betonomieszarki. Beton zostanie podany rurociągiem na miejsce docelowe. Dzięki regulowanej wysokości zaczepu maszyny można także holować samochodami ciężarowymi.

Imer Booster 15 Stacjonarna pompa do betonu 01

Booster 15

Pompa do betonu Booster 15 to 2-cylindrowa pompa tłokowa, zasilana hydraulicznie. Maszyna BOOSTER 15 napędzana jest przez silnik wysokoprężny chłodzony […]