Skip to content

Biuro Gdańsk: +48 58 320 13 05   |   Biuro Warszawa: +48 504 060 713   |  PL  |  EN

Serwis IMER

gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części do betonomieszarek

Biuro Gdańsk: +48 58 320 13 05  |  Biuro Warszawa: +48 504 060 713   |  PL  |  EN

Serwis Imer

gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części do betonomieszarek

Maszyny Imer >> Serwis

Serwis

Nawet najlepsza maszyna budowlana wymaga regularnej konserwacji, przeglądów, a czasami naprawy. Firma IMER GROUP zapewnia klientom z terenu Polski serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części do betonomieszarek i pompogruszek. 
Serwis IMER w Gdańsku posiada 30 letnie doświadczenie w tej branży. Zaufaj profesjonalistom.

Serwis posiada także status zakładu uprawnionego Transportowego Dozoru Technicznego. W ramach działalności pod nadzorem TDT przedsiębiorstwo prowadzi przygotowania do badań okresowych, naprawy i modernizacje betonomieszarek z pompą.

Serwis maszyn Imer 00

Części

Duża ilość komponentów w magazynie centralnym IMER GROUP, wykorzystanie interaktywnych narzędzi multimedialnych do szybkiego ich śledzenia i ponownego zamawiania oraz sieć autoryzowanych centrów pomocy umożliwiają szybką dostawę części zamiennych na całym świecie.

Oryginalne części i wyposażenie IMER GROUP to najlepszy wybór. Tylko zoptymalizowane połączenie wszystkich komponentów pozwoli na wydłużenie żywotności i zmniejszenie kosztów eksploatacji maszyny. Nie zadowalaj się minimum.

Centrum serwisowe IMER w Gdańsku odpowiedzialne za cały rynek w Polsce posiada w magazyn z szerokim zakresem komponentów i części zamiennych do pompogruszek i betonomieszarek.

Części zamienne Imer 01