Skip to content

Biuro Gdańsk: +48 58 320 13 05   |  Biuro Warszawa: +48 504 060 713   |   PL  |  EN

Cechy Betonomieszarek

Razem budujemy partnerstwo i współprace na świecie

Biuro Warszawa: +48 504 060 713   |   Biuro Gdańsk: +48 58 320 13 05   |  PL  |  EN

Cechy betonomieszarek

dzisiaj wszyscy dążymy do jutrzejszych celów

Cechy betonomieszarek

Betonomieszarki firmy IMER tworzą niezawodny system do mieszania i transportu betonu, który zachowuje właściwości betonu podczas fazy przewożenia z betoniarni na miejsce budowy.
Podstawowe cechy betonomieszarek IMER są wynikiem skonsolidowanego know-how opanowanego przez ponad trzy dekady działalności na rynkach światowych. Długoletnie doświadczenie w montowaniu zabudów na pojazdach wszystkich marek pozwala osiągnąć optymalny poziom wydajności. Zapewnia jednocześnie bezpieczeństwo na drodze i w miejscu pracy. Wszystkie betonomieszarki są dostępne z napędem przez PTO podwozia w wersji H. Na życzenie Klienta – w wersji D napędzanej silnikiem pomocniczym. Dzięki zastosowaniu specjalnej stali odpornej na zużycie nasze betonomieszarki są dostępne w wersji o obniżonej masie zabudowy H SL (super lekkiej).

Wysoka jakość i standardy funkcjonalne czynią nasze betonomieszarki niezawodnym elementem w technologii betonu.
Firma IMER zaprojektowała, wyprodukowała i przetestowała każdy detal techniczny, aby zabudowy betonomieszarek współpracowały w doskonałej harmonii z podwoziem ciężarówki. Oferowany szeroki zakres pojemności od 3 do 15 m3 mieszanki betonowej zawsze gwarantuje niską masę całkowitą i zoptymalizowany rozkład obciążenia.
Napędy betonomieszarek wyposażone są w wysokiej jakości pompę hydrauliczną oraz silnik połączony z przekładnią planetarną przenoszącą obroty na bęben mieszalnika. Połączenie takie pozwala osiągnąć optymalną prędkość obrotową bębna mieszającego przy mniejszej prędkości obrotowej silnika. Dzięki takiej charakterystyce firma IMER pomaga zredukować zużycie paliwa oraz poszanowanie środowiska (dzięki niskiej emisji hałasu).
Technologia IMER zapewnia niższą intensywność zużycia elementów maszyny i zwiększa żywotność silnika napędowego.

Podstawowe cechy betonomieszarek IMER

Cechy betonomieszarek Imer Zabudowa
Cechy betonomieszarek Imer Instalacja Wodna
Cechy betonomieszarek Imer Mieszalnik
Cechy betonomieszarek Imer Bezpieczeństwo