Zabudowa betonomieszarek

7 postów

Zabudowa betonomieszarek Imer jest uzależniona od wymagań Kliena. Producent umożliwił wiele wariantów i dodatkowych opcji. Dużo uwagi poświęcił na akcesoria. Niektóre z nich mają obniżyć masę zabudowy poczynając od aluminiowych błotników po aluminiowy zbiornik na wodę.

Do wyboru są również także rynny przedłużające w wersji standardowej stalowe lub lekkie wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na ścieranie. Udogodnieniem jest również hydraulicznie regulowany pochył leja. Zabudowę możemy doposażyć w zbiornik na dodatki do betonu. Przydatna może też być dodatkowa skrzynka na akcesoria wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

abudowa betonomieszarek Imer 05

Przykładowa zabudowa betonomieszarek Imer.

Praktycznym rozwiązaniem jest składana rynna leja. Jej ergonomiczne uchwyty zapobiegają przycięciu dłoni. Przydatnym rozwiązaniem może być także pokrywa wylotu mieszalnika w celu zabezpieczenia ładunku płynnego lub sypkiego.

IMER concrete mixer chutes 01

Rynny zsypowe

Betonomieszarki IMER wyposażone są w dodatkowe rynny przedłużające wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego. Materiał polystone jest rodzajem polietylenu, który charakteryzuje się dużą udarnością, wysoką odpornością na ścieranie przy bardzo niskim […]